Witajcie, dzisiaj przedstawiamy Wam nasz jesienne drzewa, nad którymi pracowaliśmy 2 dni. Pierwszego dnia musieliśmy odkodować leśne zwierzątka (uwielbiamy zabawy z kodowaniem i świetnie z nim radzimy) a drugiego tworzyliśmy drzewa za pomocą naszych dłoni i farb. Ciężka i owocna praca za nami, a ile było przy tym zabawy i różnych koncepcji. Udało się i pozytywne oceny wleciały do dziennika. Jesteśmy z siebie dumni, a co Wy myślicie ?






































Przepiękne prace i super pomysł
OdpowiedzUsuń:* supcio
OdpowiedzUsuń