Pamiętnik klasy 2e (2020/2021) ze szkoły podstawowej nr 10 w Suwałkach
Pobierz link
Facebook
X
Pinterest
E-mail
Inne aplikacje
Tak cieszymy się ze śniegu który spadł po raz pierwszy w tym roku :) Przy okazji zaliczamy wychowanie fizyczne :)
Zimowych szaleństw ciąg dalszy :)
Pobierz link
Facebook
X
Pinterest
E-mail
Inne aplikacje
Komentarze
Popularne posty z tego bloga
W dniach 19- 23.10.2020 w szkołach w całej Polsce odbywał się Tydzień Uczniowskiej Supermocy. Ze względów osobistych nie mogłam być w pracy, ale poprosiłam swoich uczniów aby przygotowali pracę na naszego bloga, a mianowicie napisali co lubią robić i jakie mają mocne strony. Uśmiechy na zdjęciach mówią same za siebie, że była to przyjemna praca domowa a oto efekty ich ciężkiej pracy. Pozdrawiam ciepło i niedługo się widzimy :). MAGDA AMELIA WIKTORIA KUBA KAMILA FILIP BARTOSZ FILIP ANTONI Czekam na resztę prac :) LILA JAKUB KUBA MIŁOSZ WIKTORIA ANIA
Witajcie, dzisiaj przedstawiamy Wam nasz jesienne drzewa, nad którymi pracowaliśmy 2 dni. Pierwszego dnia musieliśmy odkodować leśne zwierzątka (uwielbiamy zabawy z kodowaniem i świetnie z nim radzimy) a drugiego tworzyliśmy drzewa za pomocą naszych dłoni i farb. Ciężka i owocna praca za nami, a ile było przy tym zabawy i różnych koncepcji. Udało się i pozytywne oceny wleciały do dziennika. Jesteśmy z siebie dumni, a co Wy myślicie ?
Komentarze
Prześlij komentarz